Geri
Ürün sepetinize eklendi
Üye Ol Giriş Yap

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2001 yılında kurulan firmamız konusunda deneyimli ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet/ürün vermeyi amaç edinmiştir.

Kuruluşundan itibaren kaliteye verdiği önem, müşteri odaklı çalışmaları, tedarikçi firmalarının desteği ve teknik donanımları nedeniyle kapasitesini sürekli arttırarak üretime yön vermektedir.

Firmamız, sektörüne örnek olabilecek şekilde hedefleri doğrultusunda sektördeki ilklere öncülük yapmaktadır ve yapmaya devam edecektir. Kuruluşumuzdan itibaren teknik donanım ve AR-GE konularına ağırlık vererek çalışmalarını ve çalışanlarını yönlendirmiştir.

Firmamız, müşteri ve kalite odaklı bakış açısıyla ürün çeşitliliği ve müşteri sayısını sürekli arttırmakta ve büyümeye devam etmektedir.

İnsana ve topluma saygı, çevreye saygı, ürüne saygı, emeğe saygı ilkeleri ile yola çıkan firmamız çok zor ve uzun olan bu yolda, sektöründe Dünyanın en saygın kaliteli markası olmayı gaye-i hayal edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ

şteri odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde vazgeçilmez bir işletme anlayışını ortaya koymak. Kurumsal gelişimimizi bireysel gelişimlerle birleştirerek toplam kalite anlayışı içerisinde tüm süreçleri bir bütün olarak görmek ve tüm birimleriyle gelişen bir süreci başarıyla uygulamak. Sektörümüzde önümüzdeki dönemde ülkemizin adını uluslalarası pazarlarda en üstlere çıkarmak.

 

MİSYONUMUZ

Kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak gören bir anlayışla gerçek kaliteyi müşterilerimizle buluşturmak. Bunu yaparken en hızlı servisi en uygun fiyat politikalarıyla pazar şartlarına uygun bir anlayışla gerçekleştirmek.

AKGÜL KALIP MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Anasayfa Alt Banner İş Ortağı
Anasayfa Alt Banner 2
Anasayfa Alt Banner 2
Anasayfa Alt Banner 2